Czy możliwe jest pozostanie szwu po zabiegu?

Mam pytanie, 3 tygodnie temu miałam usuwanego guza z piersi, tydzień temu lekarz ściągnął mi szwy, rana ładnie się goi, stupki schodzą. Zauważam, że w jednym miejscu wystaje minimalnie jakby nitką, próbowałam ja delikatnie usunąć, ale nie chce za bardzo w tym gmerac. Podejrzewam, że mógł pozostać szew i dlatego wystaje. Nie wystaje jakoś mega dużo, ale się zmartwilam. Co mam zrobić? Pójść do lekarza czy to po prostu zostawić w spokoju?

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej rzeczywiście jest to pozostałość szwu. Lepiej go wyciągnąć, więc proszę się udać do lekarza.