Czy można jednocześnie przyjmować tabletki na serce oraz na nerwicę?

Tabletki na serce plus tabletki na nerwice. Dzien dobry, jestem trzy tygodnie po wizycie u psychiatry, ktora stwierdzila nawrot nerwicy i przepisala Anafranil 2x10mg. Odwlekalam przyjmowanie w nadziei, ze sie polepszy jednak w miedzy czasie zmarł moj tata i moj stan pogorszyl sie. Kardiolog przepisala mi na bole serca i wysoki puls Nebilet 1x1/4 tabl. Czy można przyjmować te leki jednocześnie ?

Szanowna Pani.
Leki o które Pani pyta mogą być przyjmowane łącznie. Polecam jednak, aby na najbliższej wizycie wspomnieć psychiatrze o leczeniu kardiologicznym oraz kardiologowi o leczeniu u psychiatry.