Czy można operacyjnie zwęzić głowę?

Mam 21 lat i mam plagiocefalię przez co moja głowa jest szersza niż normalny kształt czaszki. Czy istnieje możliwość operacyjnego modelowania czaszki tak aby "zwęzić" głowę?

Ważny pełny wywiad, wyniki badań, do interpretacji klinicznej. Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny Jak dotychczasowe konsultacje?
Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam