Czy można stosować Travisto po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

Dzień dobry. Na wiosnę miałam usunięty pęcherzyk żółciowy, po zabiegu przez 2 miesiące trzymałam ścisłą dietę, następnie stopniowo wracałam do dawnych nawyków żywności. Po zabiegu nie brałam żadnych leków. Z czasem zauważyłam problemy z zaparciami. Przy okazji świąt postanowiłam zażyć wspomagająco travisto, zgodnie z zaleceniami 2 tabletki dziennie. Mam wrażenie że bardzo pozytywnie zadziałało ono na moje trawienie: żadnych zaparć, dodatkowo ciało wygląda jeszcze lepiej niż przed świętami, przed obfitym jedzeniem, ubyło mi kilka cm w obwodzie. Stąd pytanie czy mogę brać travisto codziennie, aby wspomóc trawienie i przy okazji czuć się lżejsza? Czy taki naturalny preparat może przy długim stosowaniu źle działać na organizm? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego.i wykonać podstawowa diagnostykę