Czy można tak połączyć Pregabalinę?

Dzień dobry. Biorę pregabalinę w dawce 450 mg na dobę, z tym, że pod wpływem różnych stresów, ta dawka straciła już częściowo swoje działanie. W związku z tym, żeby poprawić swoją odporność na stres chciałabym zacząć stosować małą dawkę ashwaghandy 200 mg standaryzowany na 5% witanolidów 10 mg. Czy mogę spróbować brać ją razem z pregabaliną i zobaczyć jak się czuję. Czy i ewentualnie jakie skutki uboczne mogą wystąpić?

Wśród działań niepożądanych wymienia się zaburzenia snu pod postacią nadmiernej senności, bądź utrudnionego zasypiania. Można łączyć.