Czy muszę iść do ginekologa???

Od jakiegoś czasu w okolicach narządów płciowych pojawiła się jakby "krostka"... Najpierw myślałam, że może z zimna, ale nie znika. Czy mam jakieś powody do zmartwień? Ta krostka mam kolor ciemny... niby nie czerwony, ani fioletowy. Pozdrawiam

ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowna Pani,

jeżeli owa krostka bardzo Panią niepokoi, powinna Pani udać się do ginekologa albo dermatologa, aby mógł ją obejrzeć i ewentualnie wdrożyć leczenie.