Czy muszę zastosować 20 tabletek Duphastosnu?

Witam, jestem w 9 tyg ciąży, wczoraj byłam u ginekologa, który przepisał mi Duphaston 20 tabletek, mam brać 2 razy dziennie..2 tygodnie temu miałam małe krwawienia przez 2 dni, z tego powodu mam brać te tabletki, dopiero dziś przeczytałam ulotkę i dodam, że od tamtego momentu nie miałam krwawień..czy na pewno mam wybrać 20 tabletek, nie mam możliwości spotkania się z tym lekarzem, bo wyjechał na wczasy..

Ogólnie lek ten stosuje się między 16 a 25 dniem cyklu, w celu wywołania krwawienia i uregulowania cyklu.