Czy na rezonansie może wyjść zakrzep w nodze?
Czy na badaniu rezonansie magn etycznym moze wyjsc zakrzep w nodze??

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Mit samonaświetlania jako przyczyny nowotworów
Witam serdecznie,
Jeśli będzie wykonane badanie angio-MRI lub badanie obszaru anatomicznego, w którym znajdować ma się zakrzep to tak.
Pozdrawiam.