Czy na znamieniu może łuszczyć się naskórek?

Dzien dobry, 2 tygodnie temu na penisie wyskoczyla mi biała plamka, powieksza się i schodzi z niej naskórek. Bylem u urologa tylko spijrzal i stwierdzil ze to znamie barwnikowe. Moje pytanie jest nastepujace: czy na znamieniu moze łuszczyć się naskórek?

Lek. Tomasz Budlewski

Znamiona mogą być różne. Wskazana jest konsultacja lekarza dermatologa i Ew usunięcie jeżeli zmiana jest tzw podejrzana