Czy nieprzyjemny zapach może być spowodowany stresem?

Witam,mam problem,chodzi o to ze czuc odemnie jakis dziwny niezbyt przyjemny zapach,dbam o higiene a mimo to czesto czuje ten zapach...czy moze to byc spowodowane stresem?Prosze o odpowiedz.

Dzień Dobry Pani,

Jak najbardziej tak, choć może to być też Pani taka osobista uroda...

Znaczenie ma odżywianie, które dobrze byłoby żeby było z przewagą warzyw i owoców,
a z ograniczeniem mięsa, suplementacja i aktywność fizyczna na powietrzu.

Polecałabym kontrolnie skorzystać z konsultacji lekarza pierwszego kontaktu, celem wykonania podstawowych badań morfotycznych.

Życzę Pani radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Na początek najlepiej podjąć konsultację lekarską i wykluczyć potencjalne inne źródła zaburzenia. Dopiero wówczas będzie to mogło wskazywać na psychologiczne podłoże trudności. Warto jednak w pełni zdiagnozować problem, bo podobny objaw może mieć bardzo różne przyczyny ( w tym chorobowe).