Czy powinnam spełnić ostatnią wolę partnera?

Powiesił się mi chłopak z którym byłam 2 lata on miła zaburzenia emocji nie radził sobie było mu ciężko stanąć na nogi ciągle się załamywal.miałam odejść do niego od męża który zle mnie traktował latami też pprzez depresję i charakter .ostatnia wola tego chłopaka to żebym zabrała jego zeczy z pokoju gdzie mieszkał część zostawił mi część mam odesłać jego mamie ...zostawił mi pieniądze .taka wola żebym to przyjęła .uważam że powinnam zrobić co prosił .mąż bardzo zły jest na to..mmówi ze jestem głupia ze chcę spełnić wolne chłopaka ostatnia ..co mam zrobić ..tak jak było w jego woli czy nie bo mąż zły jest

Witam, chce Pani uzyskać tu odpowiedź, warto jednak żeby Pani zapytała o to samą siebie czy potrzebuje Pani spełnić ostatnią wolę byłego partnera. Warto żeby zastanowiła się Pani nad tym co Pani czuje w związku z prośbą byłego chłopaka i co czułaby Pani gdyby nie spełniła tej prośby. Niech Pani zastanowi się też nad tym czy zrobiłaby Pani to dla siebie czy dla zmarłego partnera. Być może spełnienie ostatniej jego woli będzie mogło być krokiem do zamknięcia tamtego rozdziału, co pozwoli również łatwiej przejść Pani proces żałoby po stracie bliskiej osoby. Pozdrawiam