Czy pozamykanie naczyń za pomocą lasera będzie wymagało dbania o skórę do końca życia?

Witam, czy jak pozamykam na twarzy delikatne naczynka laserem, oraz zlikwiduje laserem rumień to skóra odzyska swoją pierwotną strukturę czy to nadal będzie "skóra naczyniowa" o którą będę musiał dbać do końca życia ? ( PS. brak skłonnosci do powstawania naczynek, tamte powstały w wyniku izoteku)

Należy ocenić problem podczas konsultacji. Laserem usuwa się trwale poszerzone naczynia, jeśli będzie Pan odpowienio pielęgnował cerę, jest szansa, że problem nie powróci lub będzie mniejszy.