Czy przy wadzie wzroku może boleć głowa?

Dzień dobry , Czy przy wadzie wzroku prawe oko 0,5 lewe -0,5 jest możliwość ze boli przy tym głowa ? To znaczy nie cały dzień tylko właśnie zaczyna w godzinach popołudniowych kiedy oczy są już zmęczone ? I boli przeważnie z jednej strony z tylu .

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie jest np ciśnienie tętnicze w tym czasie? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie mona coś więcej powiedzieć