Czy przyrost pęcherzyka nie jest za mały?

W piątym tygodniu (od miesiączki - 5 grudnia) plamiłam i dostałam D***. Pęcherzyk ciążowy miał wtedy 5,8 mm, po tygodniu 7,3 mm. Dziś 31.01.2011 zrobiłam beta HCG.
Czy przyrost pęcherzyka nie jest za mały?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
pęcherzyk ciążowy powinien przyrastać około 1,1 mm na dobę. W Pani przypadku ten przyrost jest za mały. Być może badanie było robione na innym aparacie i przez innego lekarza.
Stężenie beta HCG odpowiada 5-6 tygodniowi ciąży. Jest to stężenie za niskie na tym etapie ciąży.

Wobec budzących wątpliwości wyników badań, proszę zgłosić się do ginekologa. Po wykonania badania oraz po zapoznaniu się z wynikami lekarz określi co się dzieje.

Pozdrawiam