Czy szczepionka allergovit może mieć wpływ na płód?

Witam, od 2 lat odczulam sie szczepionka allergovit B trawy i zboża. Na drugi dzien po podaniu szczepionki współżyłem z żona i będziemy mieli dzidziusia. Czy ta szczepionka może miec jakis negatywny wpływ na dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby miało wpływ na nasienie . Nalezy poinformować lekarza prowadzącego ciąże . Rozumiem iż Matka dziecka nie przyjmuje powyższego preparatu?