Czy taka zmiana po urazie powinna mnie niepokoić?

Tydzień temu oberwałam kamieniem ktory wypadł z kopaczki do ziemniaków ( nie wiem jak dużym) w głowę. Doszło do krwawienia. Udałam się na sor- zostałam zbadana neurologicznie, zmierzono mi ciśnienie i oczyszczono ranę. Obyło sie bez szycia. Tomografu ani rtg nie zrobiono bo lekarz nie widział takiej potrzeby. Objawów wstrząśnienia mózgu nie miałam. Teraz gdy rana sie już zagoiła a moja ręka powędrowała na miejsce urazu odkryłam wgłębienie na szerokość 2 opuszków w głowie ( uraz był ok 15 cm nad okiem lewym zaraz za linia włosów ) wgłębienie boli przy, dotyku jest bardzo wyraźne. Jeśli odrobinkę mocniej sie dotknie to wgłębienie sie pogłębia. Czy to powód do paniki ? Od urazu boli mnie głowa ale lekarz ostrzegał, ze tak może być.

Sugeruję ponowną konsultację z lekarzem. Należy sprawdzić, czy doszło do naruszenia kości. Bardzo możliwe, że utrzymuje się obrzęk tkanek miękkich, stąd uczucie "wgłębienia" po uciśnięciu rany.