Czy te leki mogę wziąć razem?

Dzień dobry, od kilku kat biorę doraźnie Pramolan. Młody lekarz psychiatra przepisał mi Parogen i na początku mogę brać z Pramolanem, żeby zlikwidować skutki uboczne. W internecie wyczytałem, że między lekami zachodzi istotna interakcja i objawy mogą się nasilać. Proszę o pomoc.

Witam! W leczeniu dążymy zazwyczaj do monoterapii, czyli stosowania jednego leku. Jednak przy zmianie leku często włączamy leki "na zakładkę", czyli jednego dawki obniżamy, podnosząc dawki drugiego, aż do całkowitej zmiany. Czasem wzmacniamy leczenie dołączając drugi specyfik. W poważnych wiadomościach internetowych nie ma zdecydowanych zakazów dotyczących stosowania w/w leków. Niech Pan polega na swoim lekarzu. Powodzenia W. Łuczkowski.