Czy te leki można ze sobą łączyć?

Witam, mam 31 lat i o jakiegoś czasu cierpie na zaburzenia lekowe z atakami paniki. Lekarz zalecil mi doraźne zarzywanie xanas w trakcie ataku. Jednocześnie biore beto zk 50. Czy te leki można ze soba łaczyć?

Witam! Zaburzeń lękowych zazwyczaj nie leczy się doraźnym przyjmowaniem benzodiazepin! Xanax jest często nadużywanym przedstawicielem tej grupy leków i dość ciężko się leczy uzależnienie od niego. Natomiast jednoczesne przyjmowanie wymienionych przez Pana leków nie prowadzi do groźnych powikłań. Powodzenia W. Łuczkowski.