Czy to normalne, że po 8 latach związku tak bardzo pragnę oświadczyn i ślubu?

Czy to normalne że po 8 latach związku tak bardzo pragnę oswiadczyn I ślubu? Kocham mojego mężczyznę,ale mysl o tym, że on nie chce jeszcze mi się oświadczyć /zero deklaracji, powoduje że popadam w depresję, jest mi smutno, potrafię cała noc przeplakac, nie mogę jeść. Może ma na to wpływ że osoby z otoczenia układają sobie życie, a ja ciągle nie wiem na czym stoję. Mam 24 lata on też , prace, studiuję architekturę, sam powtarza mi że jestem idealna ale ciągle brak tak ważnego kroku do przodu...

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję za zaufanie do Nas.

Co ja myślę o tej sytuacji?

Może być Pani pewna, że rozumiem, jak ciężko może być Pani z taką niepewnością, nieświadomością i wątpliwościami, dotyczącymi braku oświadczyn i ślubu ze strony Pani Mężczyzny.
Pani pragnienie jest jak najbardziej w porządku i zrozumiałe.

Co Pani może?
Zachęcam Panią do szczerej rozmowy z Partnerem, z prośbą, żeby wyraził swoje stanowisko, co do Waszej formalnej przyszłości.
Być może Pani Partner tworzy z Panią związek, którego nie chce kończyć ślubem?

Ten brak transparentności wpływa na Pani samoocenę, samoakceptację i poczucie własnej wartości - co mnie trochę zaniepokoiło.

Dlatego proszę pomóc samej sobie i skonsultować się z psychologiem, aby nauczyć się, jak zadbać o swoje potrzeby.

Jestem w stanie Pani pomóc, jeśli wyraża Pani takie życzenie, zapraszam do kontaktu na Skype.

Z życzeniami tylko pięknego i wartościowego związku,
Irena Mielnik-Madej