Czy to stan zapalny penisa?

Witam serdecznie! Od niedawna zauważyłem, że mam problemy z moim zaczerwienionym penisem. Po stosunku, gdy chcę umyć penisa w reakcji z wodą boli mnie, gdy naciągam napletek. Po nocy jest on pod napletkiem biały jakby osad. Po 3-4 dniach wszytko wraca do normy, ale za tydzień znowu powraca to samo. Mam już ten problem około 2 miesięcy. Jakich maści, ewentualnie czym przemywać. Pozdrawiam

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisane objawy mogą wynikać z infekcji narządów płciowych - między innymi o charakterze grzybiczym. Proszę dokładnie wypytać swoją Partnerkę czy nie występują u niej niepokojące objawy. W przypadku infekcji prawdopodobnie konieczne będzie równoczesne leczenie zarówno Pana jak i Pani.

Innym powodem może być podrażnienie mechaniczne w wyniku stosunku lub niekorzystna reakcja na lateks, jeżeli stosuje Pan prezerwatywy.
Zachęcam do wizyty u lekarza - rodzinnego lub najlepiej dermatologa.
Jeżeli u Partnerki również występują objawy konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam