Czy uda mi się jeszcze urosnąć?

Witam mam 20 lat i 169/170cm wzrostu i bardzo chciałabym mieć 176/177 cm. Zależy mi na takim wzroście ponieważ chciałabym zostać modelką a wzrost mi to uniemożliwia. Mimo tego że nam 170 cm wzrostu nie wyglądam jakbym tyle miała i źle się z tym czuje przechodząc obok innych. Proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

W Pani wieku dojrzewanie i wzrost są już najpewniej zakończone. Wzrost jest uwarunkowany genetycznie i nie ma Pani na niego wpływu.