Czy warto stosować krem ze śluzu ślimaka?

Witam Zaczelam używać kremu ze sluzem ze slimaka z firmy orientana. Uzywajac go mam na twarzy czerwone plamy i drobniutkie plamki/krostki/zmiany skórne (?) oraz bardzo malutkie wypryski na brodzie i policzku. Po czasie one znikaja a twarz jest gladka. Tylko zostaje troche tych drobniutkich plamek. W kremie jest kwas glikolowy, wydaje mi się, że to od tego, ponieważ uzywajac wczesniej kremow z kwasami mialam to samo. I pytanie brzmi Czy to nomalne ze po kwasie tak jest? Czy moze nie odpowiada mi tenkrem

Witam Panią,

Z opisu Pani wynika, iż może występować u Pani nadwrażliwość lub reakcja alergiczna na kwas glikolowy. Polecam wybranie innego kremu ze śluzem ślimaka bez zawartości AHA ( kwasów owocowych- należy do nich między innymi kwas glikolowy).

Pozdrawiam serdecznie:-)