Czy wynik badania obciążenia glukozą 75 g jest prawidłowy?

Jestem w 22 tyg. ciaży. Czy wynik badania obciążenia glukozą 75 g jest prawidłowy? Na czczo 82 po godzinie 187 po dwóch godzinach 143.

Lek. Tomasz Budlewski

na podstawie wyników - spełnione kryterium rozpoznania - cukrzyca ciążowa.
proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego ciąża i diabetologa

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.