Czy wynik IGM to wskazania do leczenia?

Witam dwa lata temu męża ugryzła (tak podejrzewam) meszka miał ślad czerwona plamka z czasem zmieniło to się w rumień a dookoła niego większy bladszy. Nie chciał iść do lekarza mnie to cały czas było podejrzane o to nie zniknęło cały czas to ma. Zaciągnełam go do laboratorium i zrobił badania metodą Elisa wynik IGg przy normie.0.9-1.1 wyszedł 4.979 index. A IGm przy tych samych normach wyszedł 0.382.Czy to wskazania do leczenia?

Lek. Michał Lenard

Badanie powinno być ocenione z uwzględnieniem stanu klinicznego pacjenta, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!