Czym jest czerwona, okrągła plama na nodze?

witam mam pytanie już o tygodnia mam na lewej stronie nogi na urodzie stylo czerwoną okrągłą plamę co to morze być

Czym jest ta"plama" okrągła na nodze może okreslić lekarz- dermatolog na konsultacji, na którą się Pan umówi. Podczas konsultacji zmiana zostanie zbadana, zostanie przeprowadzony dokładny wywiad z pacjentem. I dopiero po badaniu można postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie. Niestety jeśli czegoś się nie widzi to na oko się nie leczy, ani nie wdroży się jakiegokolwiek leczenia bez obejrzenia pacjenta.