Czym różni się odchudzanie mężczyzn od odchudzania kobiet?

Czy odchudzanie mężczyzn jest inne niż kobiet? Jakieś inne metody, diety?
ponad rok temu

Dzień dobry,
Zasady odchudzania mężczyzn jak i kobiet są podobne np. regularne spożywanie posiłków. Jednakże mężczyźni mają większe zapotrzebowanie energetyczne stąd kaloryczność diet odchudzającej jest wyższa niż w przypadku kobiet.
Ponadto podczas odchudzania zarówno mężczyznom jak i kobietom zalecana jest aktywność fizyczna.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek