Czym są kropki na dłoniach?

Ostatni czasy zauważyłem na swoich dłoniach jakieś kropki niektóre małe nie które większe głównie w okolicach dłoni i łokci koloru białego i żółtego

Witam niestety bez obejrzenia i zbadania zmian nikt diagnozy nie postawi.Proszę udać się na konsultację do lekarza dermatologa.Po diagnozie lekarz powie co to jest za zmiana i co można z nią zrobić.

Niestety bez możliwości zobaczenia Pana problemu na żywo, nie jestem w stanie udzielić stosownej informacji. Najlepszym rozwiązaniem byłoby osobista konsultacja specjalistyczna. Pozdrawiam.