Czym smarować zmiany w miejscu iniekcji po mezoterapii igłowej?

Witam po mezoterapi igłowej pojawiły mi sie bąbelki-w miejscach gdzie mialam robiony zabieg. był to moj 2 zabiej juz tym preparatem DMAE zabieg 2 mialam zrobiony 04.09 natomiast z mojej nieuwagi poszłam na solarium 13.09 i we wtorek 15.09 zauważylam ze wyszły mi takie krotki babelki ( nie sa czerwone nie swedza) w mejscach iniekcji nie jest ich duzo...co to jest co robić ? Cyz samroważ to kortyzorem zmiany w miejscach inikcji nie duzo krostki-bąbelki nie swedza...

Najlepiej jest skonsultować się z lekarz wykonującym zabieg i pokazac mu skórę, po obejrzeniu lekarz doradzi dalsze postępowanie.

Jeśli lekarz nie pracuje w weekendy to proszę na swoją odpowiedzialność zastosować maść .

Pod wpływem promieńiowania UV doszło do reakcji zapalnej w miejscach zdeponowania preparatu.
Wskazana jest konsultacja u lekarza przeprowadzającego zabieg z uwagi na prawdopodobną konieczność leczenia lekiem recepturowym.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka