Czym usunąć odstające pieprzyki i zmiany?

Witam. Mam 22 lata i urodziłam córkę 5 września. W trakcie ciąży wyskoczyły mi zmiany skórne na szyi i dekolcie które zauważyłam również na powiece i okolicy ucha. Są to przypominające odstające pieprzyki zmiany które były koloru skóry i zrobiły się ciemne . Wyczytałam że można to usuwać octem jabłkowym , czy jest to bezpieczne ?

Szanowna Pani,
zdecydowanie odradzam takie eksperymentowanie. Zmiany, które Pani opisuje to tzw włókniaki .W gabinecie medycyny estetycznej można usunąć je przy użyciu technik laserowych /np. laser Co2 ,laser diodowy /lub wiązką plazmy. Jeżeli ma Pani ochotę poczytać o tych zabiegach zapraszam do odwiedzenia mojej strony https://web.facebook.com/drMariuszKaczorowski/
pozdrawiam serdecznie Mariusz Kaczorowski