Delikatne plamienie podczas 7-dniowej przerwy w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych

biore tabletki antykoncepcyjne teraz mam przerwe w braniu ta 7 dniowa i juz mam w sumie 5-6 dzien przerwy a ja nadal nie mam okresu wystapilo tylko plamienia delikatne a wlasciwie tylko dziwna wydzielina mam pytanie czy to cos zlego czy czasem sie tak dzieje czy moge byc w ciazy??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek stosowania antykoncepcji hormonalnej może dojść do osłabienia krwawienia. Jeśli krwawienie nie pojawi się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.