Depresja lękowa i zaburzenia osobowości

ma niem Sandra 34 lat cierpię na depresje łąkową czyli nerwicą lakową i mam nawrot prze rok w porządku przy pierwsze chorobie mało takie zdarzenie jednego wieczoru coś pisałam na tablecie i tak się uspokajam że czułam jak zdrowa a drugi dzień bardzo źle się czułam mnie do strasznie i po czułam jak by dwe Sandry i teras boje się że znowu mnie to spodka jestem Jedną osobą ale nie czuje się sobą w środku i jak się uśmiecham chciał by wiedzieć co mi jest błagam odpiszcie wicionóg 24 godzin bła

Witam,

Rzetelna diagnoza i zaproponowanie Pani odpowiedniej metody leczenia nie są możliwe poprzez serwis internetowy. Zachęcam Panią, by wybrała się Pani na konsultacje do psychologa/psychoterapeuty oraz lekarza psychiatry. Specjaliści zapytają Panią o samopoczucie, objawy, ich nasilenie, przebieg w ciągu Pani życia, itp. i podzielą się pewnie wskazówkami i uwagami oraz powiedzą co może Pani dolegać i jakiego rodzaju leczenie mogłoby Pani pomóc. Po pomoc może się Pani zgłosić między innymi do Poradni Zdrowia Psychicznego gdzie konsultacje lub/i psychoterapia są refundowane przez NFZ lub do prywatnych gabinetów. Zachęcam, by zatroszczyła się Pani o siebie i nie odkładała rozpoczęcia leczenia.

Pozdrawiam
Karolina Matlak

Objawy o których piszesz, wymagają bezwzględnej konsultacji zaufanego specjalisty, psychiatry lub psychologa. Trzymam kciuki za jak najszybszy termin wizyty!