Dieta oxy po usunięciu pęcherzyka żółciowego

jestem od prawie 2 lat po usunięciu pęcherzyka żółciowego. Czy mogę bezpiecznie zastosować dietę oxy?

Witam,

efektywną dietę powinno się ustalać indywidualnie na podstawie wywiadu prowadzonego przez dietetyka, analizy żywienia i składu ciała. Dietetyk pomaga zmienić nawyki żywieniowe, wskazać nieprawidłowości, dopasować zalecenia do stanu zdrowia. Dzięki temu można nauczyć się postępowania, na długi okres czasu i stosować profilaktykę poważnych chorób. Warto zwrócić uwagę, na to że daje to również możliwość uwzględnienia Pani preferencji, możliwości kuchennych i czasowych. Zalecam wizytę bezpośrednią, która przyniesie długotrwałe efekty i zapobiegnie zbyt restrykcyjnym ograniczeniom kalorycznym, które wiążą się z efektem jojo.

pozdrawiam,
mgr Barbara Wójcik
Dietetyk