Dlaczego czuję ból po skręceniu śródstopia?

Witam, mam skręcenie śródstopia lewego, 6 tygodni na zwolnieniu lekarskim. Po dzisiejszej wizycie w poradni chirurgicznej stwierdzono,iż ból stopy który nadal odczuwam będę czuć nadal. Pytanie moje jest takie czy faktycznie ten ból sam minie czy lepiej udać się do ortopedy prywatnie. Tylko,że zwolnienie mam do dzisiaj,a wizytę u ortopedy mogę mieć za tydzień.

Lek. Michał Lenard

Ból po takim urazie niestety może się utrzymywać wiele tygodni. Powinien Pana jednak obejrzeć ortopeda, który oceni Pana stan i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!