Dlaczego dwukrotnie poroniłam?

Witam serdecznie!
Niestety straciłam kolejną ciążę, drugi raz. Pierwszy raz w 10 tygodniu ciąży i później po roku, w 9 tygodniu.
Nie wiem jakie badania mam zrobić. Nikt mnie w szpitalu o niczym nie poinformował, a ja sama nie miałam wtedy głowy do jakichkolwiek pytań. Kontrolna wizyta za 4 tygodnie (jak wynika z wypisu szpitalnego).
Jeśli można prosić o odpowiedź, to byłabym wdzięczna za rozjaśnienie mi sprawy.

Witam serdecznie!

Niestety nie podaje Pani bezpośredniej przyczyny poronienia. Przed podjęciem kolejnych prób poczęcia, sugerowałabym wizytę u ginekologa, która będzię miała na celu przygotowanie Pani do ciąży. Ze względu na wysokie ryzyko ponownego poronienia, powinna Pani w trakcie wizyty kontrolnej uzyskać informacje na temat przebiegu poprzednich ciąż.

Pozdrawiam