Dlaczego mam suchą skórę między palcami?

Dzień dobry, mam pytanie, mam taką białą, suchą, piekącą skórę pomiędzy palcami i na zgięciach palców i to wraca co jakiś czas. Czy to może być grzybica czy coś innego? Od czego to może mi się robić? Czy można to wyleczyć? Mogę dodać tutaj zdjęcie ręki?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 7 miesięcy temu

Takie zmiany mogą świadczyć o atopowym zapaleniu skóry. Może to być także alergia kontaktowa (np. reakcja na kosmetyk czy detergent). Powinien Pan zgłosić się do dermatologa.