Dlaczego mam świąd głowy i krosty?

Witam, Otóż od około roku zmagam się z przedzonymi włosami po prawej stronie głowy(jest to trochę dziwne,gdyż lewa jest normalna,a już ma samym początku prawej,włosy są rzadsze).Oprócz tego,głowa mnie swędzi dość często i pojawiają się czerwone krosty(również na karku i okolicach czoła).Ponadto swędzą mnie części intymne,a twarz mam suchą i pojawiły się jakby różowe zmiany.Czy jest to łuszczyca lub łzs? Ponadto chciałbym się dowiedzieć,czy woda brzozowa,pokrzywowa,i olej rycynowy mogą mi pomóc?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.