Dlaczego mam taką wysypkę?

Dzień dobry . Dzisiaj na szyi zaobserwowałam wysypkę w postaci czerwonych krotek i ogólnie zaczerwienienie skory.( pod palcem chropowata powierzchnia ). Jaka może być przyczyna takiej wysypki? I czym to smarować ( obecnie karmie piersią )?

Dzień dobry Pani,

proszę udać się ze zmianami wysypki na konsultacje do lekarza dermatologa, aby mógł obejrzeć wysypkę i zalecić dalsze postępowanie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz