Dlaczego mam uczucie gorąca i kołatanie serca?

Witam 33 lata Dlaczego mam częste poty uczucie gorąca I wrażenie że nie mogę oddychać do tego przyspiesza mi serce i nagle wszystko przechodzi ? ? Nic z tego nie rozumiem dlaczego tak się dzieje ? Proszę o pomoc

Witam,

wymagana jest diagnostyka kardiologiczna, wizyta u lekarza rodzinnego który przeprowadzi dokładny wywiad oraz wykona badanie fizykalne połączone z badaniem Ekg spoczynkowe i oceni czy opisane przez Pana objawy pochodzą od układu naczyniowego sercowego.

Może się okazać, że to objawy lękowe i wymagana będzie konsultacja psychiatry który oceni czy potwierdza lub wyklucza zaburzenia lękowe, depresję lub inne schorzenia.

Pozdrawiam