Dlaczego mam utraty świadomości?

Dzień dobry, mam taki problem że raz zemdlalam i jak chodzę do kościoła to często mi się robi słabo, byłam z tym u lekarza i zalecil mi picie duzo plynow, wszystko ok ale ja nadal jak ide do kosciola to sie boje ze zemdleje i pozniej sobie to wyobrazam ze mi sie robi slabo. I juz sama nie wiem czy w koncu mi sie robi slabo czy to moja wyobraznia.

Lek. Michał Lenard

U osób młodych często występują omdlenia w sytuacji długiego stania, lub po prostu gdy jest duszno. Jeżeli problem się nie powtarza, to nie ma powodu do niepokoju, proszę się nie martwić. Pozdrawiam!