Dlaczego nie odczuwam przyjemności seksualnej ze współżycia?

Dzień dobry, z chłopakiem uprawiamy stosunek już ponad rok oraz inne przyjemności. Mieliśmy przerwę około 3 tygodni od wszelkiego rodzaju przyjemności i gdy próbowaliśmy to pojawiał się u mnie bardzo mocny ból przez co szybko przerywaliśmy. Chcieliśmy zacząć bardzo małymi kroczkami ale nawet przy próbie palcówki z jednym palcem pojawią się duży ból a chłopak czuje ze jestem o wiele bardziej "ciasna" niż zazwyczaj. Przykro nam że nie możemy w żaden sposób sprawić sobie przyjemności seksualnej. Na czym może polegać problem?

Dzień dobry.

Może to być zwykły lęk przed stosunkiem, który powoduje mimowolne zaciskanie mięśni dna miednicy, a to skutkuje zaciskaniem się ich, uniemożliwiając penetrację. Może to być pochwica. Mogą to być inne dysfunkcje.... Można tak gdybać. Proponuję wizytę u seksuologa.