Dlaczego od pół roku strzela mi w uchu?

Od pół roku "strzela" mi w uchu. Właśnie wtedy ralyngolog nic nie stwierdził a internista stwierdził że mi się wydaje. Ale w tej chwili tzn. Od tygodnia strzela co parę sekund. Nie jest to ból. Jedynie uczucie ze coś zaraz pęknie. A na dodatek tak już głośne ze słysza to ludzie obok. Ba. Nawet udało mi się to nagrać.

Strzelania w uchu nie słychać i tego nie da się nagrać. To strzela Ci staw skroniowo żuchwowy zwichnięty od lat bo pan stomatolog nie raczy zauważyć że od dziecka masz wadę zgryzu.