Czy konieczny będzie aparat słuchowy na prawe ucho?

Dzień dobry Mój problem z uszami zaczął się od niedosłuchu a po półtora tygodnia zmieniło się na ostre zapalenie obydwojga uszu. Przy badaniu stwierdzono wydzielinę ropno-krwistą. Od dwóch tygodni biorę antybiotyk poprawa jest lecz tylko na jedno ucho. Cały czas słyszę szum i pisk nawet gdy się w nocy pzebudzę. Miałem badanie słuchu i lewe ucho ubytek 35,2%, prawe ucho 72,9% i ubytek słuchu L P 44,6%. Antybiotyk Biorącego 14 dni już się kończy, Neurovit, Cinnarizinum, Sinuapteo. Chciałbym dodać, że mam zawroty głowy i nudności. Moje pytanie jest takie czy po dwóch tygodniach leczenia mogę już wrócić do pracy na budowę? Czy konieczny będzie aparat słuchowy na prawe ucho? I co powoduje szumy i czy mogę jakoś się ich pozbyć? Z góry dziękuję za odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 46 LAT 7 miesięcy temu

Coś mi tu nie gra, tu nic nie trzyma się kupy, nie traci się słuchu tak z dnia na dzień. Ktoś tu kręci. Z gluchotą i z zawrotami głowy na budowę?Czy wyście poupadali na głowy? Przyjedź, trzeba działać. Trzeba diagnozować, trzeba leczyć.