Dlaczego odczuwam problemy z pulsem?

Witam. Mam problem z pulsem.Gdy siedzę 65 uderzeń na minutę gdy stoję 100 do 120 . Jestem ciągle wyczerpany.Zdaza się tez gdy siedzę podnosi się do 120i tak się utrzymuje puki nie usiądę.Zrobiłem kilka przysiadów skiczylo do 160 .ciągle się chwieję,mam szumy w uszach,bóle brzucha i głowy.Czasem boje się ze zemdleje.

Witam!
Powinien Pan się dokładnie przebadać internistycznie, neurologicznie, endokrynologicznie. Nie jest to sytuacja normalna. Lekarz POZ przebada, zleci podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od uzyskanych wyników zsłatwi sprawę sam lub odpowiednio pokieruje.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.