Dlaczego skóra jest sucha po zastosowaniu Concor Cor?

Dzień dobry, odkąd zaczęłam brać lek Concor Cor 1,25 to skóra głowy zaczęła być bardzo sucha, swędzi i łuszczy się. Zgodnie z ulotką lek ten może powodować pojawienie się objawów łuszczycy. Czy można sobie z tym jakoś radzić na własną rękę? Wizytę u kardiologa mam niestety dopiero na sierpień.

W przypadku wystąpienia ubocznych działań leku należy go zamienić na inny. Jeśli NFZ nie zapewnia opieki wtedy, kiedy jest problem, a dopiero po 5 miesiącach, trzeba pójść prywatnie.