Do jakiego lekarza udać się, aby potwierdzić nerwobóle?

Od dwóch miesięcy źle się czuję. Lewa strona ciała stała się słaba i piecze mnie w brzuchu. Czasami boli mnie gardło i w klatce piersiowej lub w pachwinie (tylko po lewej stronie). Zrobiłam różne badania i lekarze nie znaleźli przyczyny. Ja sama wpadłam na pomysł, że to może być nerwoból.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

nie napisała Pani jakie badania wykonano, więc trudno ocenić, czy diagnostyka przeprowadzona została należycie. Powinna opierać się na szczegółowym wywiadzie i badaniu fizykalnym.

Z uwagi na dolegliwości dotyczące jednej połowy ciała nie może zabraknąć konsultacji neurologicznej/neurochirurgicznej.

Pozdrawiam