Drętwienie genitaliów przy otyłości

Jestem bardzo otyłym człowiekiem (~170 kg wzrost 182), od około 2 tygodni czuję zdrętwienie genitaliów . Prócz tego ostatnio przy masturbacji - penis ledwo reagował , sperma miała kolor pomarańczowy. Nadmienię, że przez dwa dni piłem tylko sok pomidorowy. Zdrętwienie ciała odczuwam już dłuższy czas , na początku nogi . Teraz ta dolegliwość dotyka prawie całego mojego ciała, nie liczą pleców. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. Moczu oddaje jak na lekarstwo. Z góry dziękuję za pomoc. A.

Witam serdecznie,
Uważam, że jak najszybciej powinien się Pan zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu. Oddawanie małej ilości moczu może oznaczać poważną infekcję nerek, zatrucie mocznicowe. A to nie przelewki. Mogło dojść również do obrzęku lifmatycznego na skutek tak dużej otyłości. Proszę nie zwlekać tylko iść do lekarza.