Drętwienie nogi a stwardnienie rozsiane

` Witam mam pytanie , od 3 dni mam zdrętwiałą noge od kolana do biodra po stronie zewnętrznej , czy to może być początek choroby na stwardnienie rozsiane co prawda powoli mi mija ,byłam u lekarza ale jestem odsyłana od jednego do drugiego i słyszę tylko słowa -narazie nie chcę pani straszyć inic więcej proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany objaw jest zbyt niecharakterystyczny, by na tej podstawie sugerować stwardnienie rozsiane. O szczegółach powinna Pani porozmawiać ze specjalistą neurologiem. Proszę pamiętać, że Pani prawo do pełnych informacji o stanie swojego zdrowia.