Drobne ogniska o płynowej intensywności sygnału obustronnie w okolicy dolnych części jąder podkorowych

Oto odpis badania MR głowy: niewielkiego stopnia poszerzenie przestrzeni płynowej przymózgowej w okolicach czołowych;torbiel szyszynki 10x9x7 mm;drobne ogniska o płynowej intensywności sygnału obustronnie w okolicy dolnych części jąder podkorowych, odpowiadające nieco szerszym przestrzeniom okołonaczyniowym;migdałki móżdżku powyżej poziomu otworu wielkiego;całkowite zacienienie zatoki szczękowej prawej, pogrubienie błony śluzowej w lewej, sitowiu i zatoce klinowej.Czy wynik jest prawidłowy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Konieczne jest poznanie objawów i wykonanie badanie lekarskiego aby móc coś więcej powiedzieć.