Drożdżaki i brak poprawy po stosowaniu leków

Witam 5 dni temu byłem u dermatologa który stwierdził iż mam Drożdżaki więc przepisał mi maść "Travocort" oraz lek "Flumycon" i teraz prawie nie widzę żadnej poprawy mam czerwone 3 plamy koło których na około jest tak jak by biała skóra.piecze po zastosowaniu maści no i się nie goi. I teraz nie wiem czy dalej mam się wybierać do dermatologa?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, leczenie grzybicy jest długotrwałe, konieczne jest regularne stosowanie leków i okresowa kontrola u dermatologa. Proszę stosować się do zaleceń.

Lek. Krzysztof Szmyt

Czy przed zastoswaniem leków zrobiono badanie mykologiczne z określeniem lekowrażliwości??? Podawanie leków p/grzybiczych bez tego badania czyli "na ślepo" jest najczęściej nieskuteczne a na dodatek może być szkodliwe.