Endometrioza oraz wzdęty brzuch

Witam. 2lata temu urodziłam przez cesarskie ciecie. Do tego kilka miesiecy temu dowiedziałam sie, ze choruje na endometrioze.. Jednego guza juz mam wycietego, drugi mi został, poniewaz mnie nie bolał wiec nie wycieli mi.. Ostatnio mam strasznie wzdety brzuch i czuje jakby mi rósł cały czas.. W nocy strasznie mi sie pic chce i jest czesto tak, ze wypijam litr wody na noc... Nigdy nie miałam takiego czegoś, jestem ogolnie szczupła osoba, wazacą 49 kg..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niespecyficzne. Nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakiekolwiek konkretne rozpoznanie. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.